Referencje

D&G Finanse Sp. z o.o.

Szukasz pewnej Agencji Ubezpieczeniowej, która zaoferuje nie tylko najlepsze ale też bezpieczne warunki ?
Będąc na rynku nieprzerwanie od 10 lat zawsze stawialiśmy i stawiamy dobro i zadowolenie klienta na pierwszym miejscu.

Posiadamy najszerszą ofertę ubezpieczeń na rynku. To dzięki naszym staraniom i klientom, którzy nam zaufali jesteśmy w stanie tyle osiągnąć. Jeżeli również chcesz powierzyć w nasze ręce swoje bezpieczeństwo skontaktuj się z nami www.dgfinanse.pl Zapraszamy do naszych oddziałów w Piekarach Śląskich i Bytomiu. Oferujemy ubezpieczenia dla dzieci i dorosłych. Ubezpieczenia szkolne, na życie, zdrowotne, NNW, OC, firmowe, majątkowe, komunikacyjne, assistance w podróży, ubezpieczenia podróżne. Zapewniamy profesjonalną obsługę.

Na rynku usług finansowo-ubezpieczeniowych prowadzimy działalność od 2009 roku i po przekształceniu z dniem 02.03.2012r. sp. j. prowadzi działalność pod nazwą D&G FINANSE Sp. z o.o.
W drodze przekształcenia spółka jawna z dniem 2.03.2012 stała się spółką z o.o. o nazwie D&G FINANSE Sp. z o.o. wchodząc w prawa i obowiązki spółki jawnej.

Naszą dewizą jest zadowolony klient

Z NAMI MOŻESZ WIĘCEJ

Współpracując z najlepszymi specjalistami w branży finansowo – ubezpieczeniowej możemy Państwu zaproponować profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, służąc radą i pomocą w wyborze optymalnych rozwiązań. Naszą dewizą jest zawsze zadowolony klient.

Napisali o nas

CERTYFIKATY I DYPLOMY