Kredyty i pożyczki dla firm

Kredyty dla małych i dużych firm bez względu od profilu ich działalności są jednym z najważniejszych źródeł finansowania.

Jeżeli planujemy dużą inwestycję, przeprowadzamy modernizacje wnętrza, potrzebujemy dodatkowego samochodu, czy też potrzebujemy środków na początkowy rozruch firmy z pomocą przychodzą nam instytucje finansowe, które oferują całą gamę korzystnych kredytów. Korzystanie z zewnętrznych źródeł finansowania pozwala firmie na poprawę bieżącej płynności, a dzięki zaangażowaniu obcych kapitałów płynność ta zostaje zachowana, a dogodne warunki spłaty zachęcają kredytobiorców.

Różne są potrzeby, dlatego też mamy do wyboru kilka rodzajów kredytów, wśród których znajdziemy m.in.:

– Leasing
– Na dowolny cel
– Na bieżące finansowanie
– Kredyt obrotowy
– Kredyt Inwestycyjny
– Kredyt hipoteczny
– Kredyt dla nowych podmiotów
– Finansowanie Faktur (Faktoring)
– Finansowanie Developerów nawet do 100% inwestycji

KREDYT FIRMOWY
– oświadczenie o dochodach
– bez zaświadczeń z ZUS i US
– decyzja w tym samym dniu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ lub Załóż konto na eFines.pl i miej dostęp do kredytów i pożyczek w swoim telefonie!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysyłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest D&G Finanse Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu (41-908), ul. Reptowska 51/20

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu (np. wysyłania informacji handlowej). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest D&G Finanse Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu (41-908), ul. Reptowska 51/20

    Administratorem danych osobowych jest D&G Finanse Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu (41-908), ul. Reptowska 51/20 Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem (link do regulaminu)