D&G FINANSE

Znajdujesz się:

Ubezpieczenia


Spośród wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych do współpracy wybraliśmy te, które mają silną pozycję na naszym rynku, cieszą się ogromną popularnością oraz te, które stosunkowo nie dawno dołączyły do grona Ubezpieczycieli w Polsce niejednokrotnie przewyższając swoją ofertą obecne giganty ubezpieczeniowe.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo ubezpieczenia komunikacyjne, samochodowe OC, AC, ubezpieczenie mieszkania, domu, ubezpieczenia podróżne, kosztów leczenia, NNW, zdrowotne i inne pakiety. Poprzez współpracę z wieloma największymi ubezpieczycielami potrafimy ubezpieczyć wszystko od igły po helikopter.

Oferujemy również kompleksowe ubezpieczenia dla firm, grupowe, oc działalności gospodarczej oraz ubezpieczenia finansowe, kontraktowe itp.

Reasumując - zanim zaczniemy cokolwiek ubezpieczać zwróćmy uwagę na to co oprócz niskiej składki firmy oferują, nie sztuką jest zapłacić mniej lecz być obsłużonym na wysokim poziomie bez obaw o brak pomocy lub stertę dokumentów do wypełnienia na wypadek szkody. Czego oczywiście nie życzymy nikomu.